Hekimler

Dr. Deniz Çelakıl
Ortodontist
(Kurucu Ortak)

Ortodonti Uzmanı Deniz ÇELAKIL

Ortodonti Uzmanı Dr. Deniz Çelakıl 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup aynı fakültenin Ortodonti Anabilim Dalı’nda 4 yıllık doktora eğitimini tamamlayarak Ortodonti Doktoru ünvanını aldı.

2011-2016 yılları arasında Özel Acıbadem Sağlık Grubu Hastaneleri’nde çalıştıktan sonra 2016 yılında Özel Dentvizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu ortağı olarak Zekeriyaköy’de hasta kabulune başladı.

Türk Ortodonti Derneği, American Association of Orthodontists ve World Federation of Orthodontist üyesidir ve ortodonti alanında güncel gelişmeleri takip etmek amacıyla yurtiçi ve yurtdışında birçok kurs ve kongrelere katılarak çalışmalarını geliştirmektedir.

Detaylı CV

Dr. Rahmi Eken
Diş Hekimi, Endodontist 
(Kurucu Ortak)

Dr. Rahmi Eken

1986 yılında İstanbul’da doğan Endodonti Uzmanı Dr. Rahmi Eken, İstanbul Erkek Lisesi’nde ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Endodonti Anabilim Dalı’nda 4 yıllık doktora eğitimini tamamlayarak Endodonti Doktoru ünvanını almıştır.

2016 yılında Özel Dentvizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olarak Zekeriyaköy’de çalışmalarına devam etmektedir. Kanal tedavisi haricinde diş hekimi fobisi olan çocuk ve yetişkin hastalar ilgi alanına girmektedir.

Türk Endodonti Derneği ve International Association of Dental Research üyesidir ve güncel tedavi yaklaşımlarını katıldığı kurs ve kongrelerle yakından takip etmektedir.

Detaylı CV

Dr. Ö.Samed Kuka
Periodontolog – Diş Eti Uzmanı

Dr. Ö.Samed Kuka

Periodontoloji Uzmanı Dr. Samed Kuka 1986 yılı İstanbul doğumludur. Üsküdar Fen Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversitenin Periodontoloji Anabilim Dalı’nda 4 yıllık doktora eğitimini tamamladıktan sonra Periodontoloji Doktoru ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Türk Periodontoloji Derneği ve European Federation of Periodontology üyesi olarak diş eti hastalıkları, gülüş tasarımı ve diş eti cerrahisi ile ilgilenmektedir ve bu konularda güncel tedavi prensiplerini yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde aktif olarak takip etmektedir.

Detaylı CV
 

Yrd. Doç. Dr. Gülcan Çakır
Pedodontist – Çocuk Diş Hekimi

Yrd. Doç. Dr. Gülcan Çakır

1983 yılı Edirne doğumlu Pedodonti Uzmanı Dr. Gülcan Çakır Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı fakültenin Pedodonti Anabilim Dalı’nda 4 yıllık doktora eğitimini tamamlayarak Pedodonti Doktoru ünvanını almıştır.

2 yıl boyunca Altınbaş Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra 2019 yılında Dentvizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde pedodontist olarak hasta kabulüne başlamıştır. Özellikle 0-6 yaş arası çocuk hastalar ilgi alanına girmektedir. Türk Pedodonti Derneği ve European Academy of Paediatric Dentistry üyesidir.

Detaylı CV

 
× WhatsApp İletişim