Hakkımızda

Dentvizyon Hakkında

Dişlerinizin sağlığı kadar estetik görünümünü de önemsiyoruz

Dentvizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurulmasındaki amaç; çok uzağa gitmeden, Zekeriyaköy’de tüm diş tedavilerini içeren kapsamlı bir sağlık hizmetinin verilmesidir. Kliniğimizde ileri teknoloji ekipmanlar kullanılır, en güncel tedavi yöntemleri uygulanır.

Bünyemizde bulunan tüm hekimler önce 5 yıllık diş hekimliği eğitimini tamamlamış, devamında 4 yıllık doktora eğitimi sonunda doktora tezi yazarak, kendi branşlarında “doktor” ünvanı elde etmiştir. Her biri konusunda uzman hekimlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında son gelişmeleri takip eder, güncel bilgiler ışığında tedavi uygulamayı amaçlar.

Kliniğimizin misyonu; farklı branşlardaki hekimlerimizin multidisipliner çalışma protokolünü benimseyerek tedavi uygulamalarını tek bir çatı altında gerçekleştirmesini sağlamaktır.

Dentvizyon ailesi olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü gülüşünüz bizim için değerli…

Dentvizyon Tanıtım Videosu

Klinik Fotoğrafları

Uzman Hekimlerimiz

Dr. Deniz ÇELAKIL

"Ortodontik tedaviler yaş grubuna hitap eder. 6 yaştan itibaren uygulanabilen aygıtlarla, oluşabilecek ortodontik bozuklukların önüne geçmek mümkündür. Yetişkinlerde ise dışarıdan görünmeyen tedavi seçenekleriyle güzel bir gülüş artık hayal değil!"

Dr. Deniz ÇELAKIL Ortodontist Doktor CV
Dr. Rahmi Eken

"Diş yaralanmaları çocuklarda ve sporcularda sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Olası bir travmada en geç bir saat içinde kanal tedavisi uzmanına ulaşmak, tedavinin başarısı açısından önem taşır."

Dr. Rahmi Eken Endodontist Doktor CV
Dr. Ö. Samed KUKA

"Gülümsemenin uyum içinde olması için diş, diş eti, dudaklar ve yüz bütün olarak değerlendirilir.Pembe estetik diye de tabir edilen diş eti estetiği ile hem ağız sağlığı korunur, hem de hastalar güvenle gülümser."

Dr. Ö. Samed KUKA Periodontolog Doktor CV
 
× WhatsApp İletişim